Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne

2018-06-27
Okulary przeciwsłoneczne mają przede wszystkim chronić oczy przed nadmierną ilością światła słonecznego. Człowiek nauczył się łączyć pożyteczne z modnym, dlatego obecnie okulary przeciwsłoneczne są wspaniałym uzupełnieniem garderoby. Chronią nie tylko wzrok, ale komponują się z kreacją, a co za tym idzie - są wyrazem nas samych. Szeroka oferta naszego sklepu pozwoli Państwu wybrać okulary przeciwsłoneczne, które pozostaną z Państwem nie tylko na czas wakacji.

Trendy wiosna/lato 2018

Sezon wiosna/lato 2018 stoi pod znakiem retro. Szczególnie modne są okulary z dużymi, kolorowymi szkłami w kształcie owalu oraz cieniutkie metalowe lub pogrubiane plastikowe oprawki. Ponadto, na top liście najmodniejszych okularów przeciwsłonecznych 2018 roku, wysokie miejsce zajmują lenonki z osławionymi okrągłymi soczewkami. W przypadku klasycznych, czarnych soczewek - nastąpił zwrot w stronę wielobarwnych szkieł mieniących się np. lazurytami lub szmaragdami, zaś absolutnym „must have” tego sezonu są transparentne oprawki. Należą do nich m.in. modele „no frame”, w których oprawka schowana jest za soczewką, oraz „half-frame” – półoprawki. Moda męska w sezonie letnim ukierunkowana jest na vintage z naciskiem na funkcjonalność. Okulary przeciwsłoneczne z mocnymi, metalowymi oprawkami oraz soczewki w kształcie litery D – kierowane do indywidualistów i sportowców to Mount Everest mody w sezonie letnim.

Najmodniejsze okulary na lato

W ofercie sklepu iOkulary.pl znajdą Państwo ogrom znanych i cenionych marek, które przodują w wyznaczaniu światowych trendów, m.in. okulary Ray Ban, okulary Persol, okulary Polo Ralph Lauren, okulary Michael Kors. Poniżej przedstawiamy najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne na sezon letni 2018.

1.Okulary Prada

Oferta modowego giganta to przede wszystkim bogaty wybór transparentnych oprawek. Wśród okularów przeciwsłonecznych prym wiodą oprawki imitujące kocie oczy oraz motyle skrzydła pokryte wzorami.
Prada-PR-14US-YEO6X1-25058_1

2. Okulary Versace

Markę Versace cechują wysokiej jakości filtry zabezpieczające wzrok przed promieniowaniem UV, umieszczone w soczewkach. Ponadto, Versace to idealny wybór dla wszystkich panów, którzy preferują pilotki. Obowiązkowo półoprawkowe!

3. Okulary Oakley

Istna mekka dla osób łączących funkcjonalność z modnym wyglądem oraz dla wszystkich mężczyzn gustujących w klasykach. Wśród produktów marki Oakley znajdą Państwo okulary przeciwsłoneczne, które nosił Tom Cruise na planie „Top Gun”, oraz steampunkowe „no frame”.
Oakley-OO-4119-ELMONT-411907-25070_1

4. Okulary Dolce & Gabbana

Charakterystyczne oprawki i szeroki wybór produktów sprawiają, że okulary Dolce & Gabbana spełniają niemal wszystkie wyznaczniki modowe. To m.in. nieśmiertelne lenonki, okulary z oprawkami w stylu „kocie oczy” oraz okulary przeciwsłoneczne typu „half frame”.
Dolce-Gabbana-DG-2155-12968G-22598_2

5. Okulary Giorgio Armani

Okulary przeciwsłoneczne Giorgio Armani to wszechstronność użycia i idealne dopasowanie, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mogą je Państwo założyć w trakcie uprawiania sportu na wolnym powietrzu, przed wyjściem na bankiet w słoneczny dzień lub podczas podróży na wakacje.
Giorgio-Armani-AR-8099-5585-11-17793_2
pixel