Szybka
wysyłka
  • Hilux EYAS 1.60 Hi-Vision Aqua RX

Hilux EYAS 1.60 Hi-Vision Aqua RX

464,00 zł
/ 1para
In stock
Przed rozpoczęciem realizacji zamówienia z tym towarem, będziemy oczekiwali wpłaty zaliczki w kwocie 464,00 zł.
w środę Sprawdź czasy i koszty wysyłki
Produkty kupione z tym produktem
Zamów samą ramkę
Przeznaczone są do widzenia bliskiego, albo dalekiego nie tak jak w przypadku okularów progresywnych dla obu wad wzroku. Zaletami tego rodzaju szkieł jest oczywiście niższa cena niż w przypadku szkieł progresywnych, których koszt jest zdecydowanie wyższy. Szkła jednoogniskowe można dopasować do każdego rodzaju oprawek w zależności od wcześniej wybranych u optyka.
Posiadają one tak zwaną płynną ogniskową, dzięki czemu umożliwiają ostre widzenie zarówno z bliskiej, pośredniej jak i dużej odległości. Ponadto, w przeciwieństwie do szkieł dwu i trzyogniskowych, umożliwiają korekcję odległości pośrednich bez widocznego podziału na segmenty. Dzięki szkłom progresywnym możemy na dobre zapomnieć o noszeniu ze sobą kilku par okularów, co da nam duży komfort i wygodę.
Dzięki zastosowaniu technologii szkieł fotochromowych o wysokiej polaryzacji izolacja promieni słonecznych jest niezawodna, a jakość korekcji nie odbiega od szkieł zaleconych przez Twojego zaufanego optyka. Dzięki barwionym szkłom fotochromowym możesz nadać swoim okularom unikalnego charakteru, wyglądać świetnie, a widzieć jeszcze lepiej.
Posiadają dwie strefy widzenia: strefę bliży - która umożliwia czytanie tekstu z niewielkiej odległości, oraz strefę odległości pośrednich - która umożliwia komfortową pracę z komputerem lub rozmowę z klientem. Od tej pory dwie pary okularów nie będą nam już potrzebne.

Dane z recepty

Do czego będziesz używać okularów?
Poniżej wprowadź dane z recepty
Oko
Moc
Cylinder
Oko prawe
Oko lewe
PD
Wróć

Hilux EYAS 1.60 Hi-Vision Aqua organiczne soczewki jednoogniskowe o konstrukcji sferycznej. Posiadają hydrofobową powłokę antyrefleksyjną HVA o transmisji światła wynoszącej 99%. Kąt zwilżania wynosi 110°, co sprawia, że woda nie rozmywa się na powierzchni soczewki, ale stacza się z niej w postaci kulek. Nie ogranicza to ostrości widzenia nawet podczas deszczu.Dzięki tej własności redukowany jest również efekt „mgiełki”, występujący przy nagłej zmianie temperatury otoczenia. Soczewki posiadają również utwardzenie lakierowe oraz jednolity zielonkawy odblask. Materiał organiczny Eyas 1.60 umożliwia wykonanie cienkich i estetycznych soczewek o wyjątkowej przejrzystości i lekkości. Materiał ten jest niezwykle odporny na działanie wysokich temperatur, a doskonała wytrzymałość mechaniczna, czyni go idealnym do stosowania w oprawach typu "patent" i "żyłka".

Zakres mocy w najmocniejszym przekroju głównym:

Ø 65 od: +6,00 do +8.00 cyl. 4.00

Ø 70 od: +2.25 do +6.00 cyl. 4,00

Ø 75 od: -6,00 do +2,00 cyl. 4.00

Ø 70 od: -10,00 do -6.00 cyl. 4.00

Ø 65 od: -13,00 do -10.00 cyl. 4.00

Zalety soczewki:

Cienkie i lekkie

Pełna ochrona przed UV

Obliczane i produkowane w nowoczesnej technologii

Świetna przejrzystość

Wysoki komfort widzenia

Odporność na wodę

Doskonałe własności optyczne i mechaniczne

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane

12 Miesięcy - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 12 miesięcy.

12 Miesięcy
pixel